Kalendarz
Symbol C obok kinuLitera C wskazuje na przyporządkowanie kinu do centralnej, siódmej kolumny Tzolkin, symbolizującej kręgosłup planetarny i Umysł Światła.

Znak C pojawia się obok dwudziestu kinów – od kinu 121 do 140. Poprzez ten kanał następuje wymiana informacji. Bezpośredni transfer informacji pomiędzy Źródłem i poziomem ludzkim dokonuje się w pępku Tzolkin, czyli w dniach z kinami 129–132. Głębsze znaczenie siódmej kolumny i funkcje pozostałych sektorów Tzolkin omawiane są na kursach dla zaawansowanych.


Kiny 121–130 przypisane są do Fali ZWIERCIADŁA – jest to przestrzeń Inspiracji Ducha, rozprzestrzeniania Uniwersalnej Prawdy, przedzierania się boskich informacji przez gąszcz niewiedzy i ludzkiego zakłamania.

Kiny 131–140 przypisane są do Fali MAŁPY – jest to przestrzeń przetwarzania wiedzy spirytualnej (od Spirit) zgodnie z wolną wolą człowieka, domena przysłowiowej „białej i czarnej magii”.

Dla przypomnienia: Magia to nie średniowieczne czary, lecz telepatyczny przekaz informacji dokonujący się w polu elektromagnetycznym na określonej częstotliwości fal mózgowych. Dzieje się to zgodnie z prawami biofizyki... W rzeczywistości nie ma „czarnej i białej magii’". „Magia” jest jedynie techniką, a sposób jej wykorzystania zależy od woli człowieka (zob. art. z dn. 23.01.2014 w dziale Pytania).


Siódma mistyczna kolumna Tzolkin to centralny kanał UNIWERSALNEJ TELEPATII – przekazów o najwyższej jakości.

Tematowi telepatii i roli poszczególnych sektorów mózgu poświęciliśmy wiele miejsca na spotkaniu z okazji powitania roku 7 Cauac - Niebieskiego Rezonansowego Wichru (2012-2013). Może warto odświeżyć tę wiedzę? Szczegóły znajdziecie w książce Kosmiczna telepatia i Ty.

A teraz sięgnijcie po książkę Przeszłość i Przyszłość w Teraźniejszości i sami zobaczcie, co zamanifestowało się w dniach z kinami 121–140. Zawsze kiedy w Kalendarzu 13 Księżyców pojawią się te kiny, warto wzmocnić czujność, wyostrzyć uwagę, obserwować swoje samopoczucie, zachowania ludzi, wydarzenia wokół itp.

Na poziomie energetycznym, przez te 20 dni ego-świadomość dwoi się i troi, aby zagłuszyć lub zniekształcić przekaz, a przez pozostałe 240 dni Tzolkin – próbuje naginać informacje i wykorzystywać je do własnych celów.


In Lak'ech

[21.02.2014 /10 Ix P]