Kalendarz
Dotyczy metryki

ODKRYJ, KIM NAPRAWDĘ JESTEŚ I CO MASZ DO ZROBIENIA W ŻYCIUW kalendarzu Majów dzień twoich narodzin jest opatrzony określoną sygnaturą. Jest to jedna z 260 możliwych kombinacji – tzw. kinów – ujętych w Świętym Kalendarzu Majów, Tzolkin. Przez całe życie grasz rolę, określoną przez kin narodzin, i wcale o tym nie wiesz. Codziennie pozwalasz swojemu umysłowi, ciału i duchowi wibrować z określoną częstotliwością dnia i przekazywać swoje pozytywne lub negatywne wibracje otoczeniu. Jest to twój „dar” dla świata. Pamiętaj jednak, że każda energia jest spolaryzowana. Oprócz darów światła są także dary cienia.

W kalendarzu Majów możesz znaleźć o wiele więcej skarbów. Tam skrywa się też drogowskaz i klucz do twojego szczęścia, tylko że musisz sam do niego dotrzeć i sam znaleźć swój cel i kierunek.

Swoje gwiezdne imię i znak osobisty albo też znak swoich krewnych znajdziesz na stronie METRYKA. Załączone tabele umożliwią ci wstępną interpretację symboli. Natomiast dokładne opisy znajdziesz w książkach z cyklu "Ja jestem innym Ty" oraz „Wyroczni Majów".


Odkryj sam, którą kroczysz drogą i czy wspierasz swoje otoczenie, czy je zatruwasz. Powodzenia!DZIEDZINA I ZAKRES WYZWAŃ ŻYCIOWYCH