Kalendarz
Urodziny galaktyczne


RYTM 260-DNIOWY


Zauważyłem całkiem przypadkiem, iż 12.12.2009 odpowiada dacie moich urodzin 11.01.1980. Jak często taki dzień o tej samej energii się powtarza? I co to oznacza jak dla mnie?


Każdy człowiek obchodzi urodziny dwa razy w roku, to znaczy:
■ w rytmie solarnym – co 365 dni
■ w rytmie galaktycznym – co 260 dni.


PRZYKŁAD:
ur. 11.11.1980 – Akbal 13 - Niebieska Kosmiczna Noc
Kin 143, Akbal 13 (jak każdy inny) pojawia się co 260 dni w Dreamspell - Kalendarzu Trzynastu Księżyców.
12 grudnia 2009 obchodzisz czterdzieste drugie urodziny galaktyczne (wg Tzolkin /tzn. ilość dni od daty urodzin do 12.12.2009 podzielić przez 260; nie uwzgędniamy roku przestępnego),
a 11 stycznia 2010 – trzydzieste urodziny solarne (wg osobistego Dreamspell-Kalendarza i kalendarza gregoriańskiego).


CO TO OZNACZA DLA URODZONEGO W ZNAKU AKBAL 13?

W dniu 12 grudnia br. powinieneś bardziej uważnie obserwować swoje odczucia, myśli i zdarzenia – zarówno te pozytywne, jak i negatywne, ponieważ będą to informacje adresowane bezpośrednio do ciebie. Zobaczysz, co jest twoją siłą lub nad czym powinieneś jeszcze popracować albo jak wypełniasz zadania, których podjąłeś się przed przyjściem na Ziemię.

12 grudnia br. „zamelduje się” twoje przeznaczenie – „urodzisz się na nowo” do swoich inkarnacyjnych zadań, ale teraz zaczniesz postrzegać je bardziej świadomie. Jako niemowlę nic nie mogłeś zrobić, byłeś pasywnym graczem na scenie życia.
Dlatego w sobotę, na koniec dnia, odpowiedz sobie na dwa pytania (w aspekcie kinu 143): czy kierujesz się intuicją, czy też ulegasz presji i naciskom z zewnątrz (nawet dla świętego spokoju). Tylko ty znasz cel swojego życia i tylko twoja dusza wie, co jest dla ciebie najlepsze. Wiedz, że to, co cię razi u ludzi, jest twoją słabością, do której nie chcesz się przyznać. To, co podziwiasz w ludziach, masz również w sobie – dlatego czas, abyś pokazał to światu.

Jako Niebieska Kosmiczna Noc powinieneś być przygotowany:
• że w Twoim życiu co pewien czas musi pojawić się chaos, abyś szukał nowych rozwiązań,
• że zanim doświadczysz pełni i dostatku (także materialnego) będziesz konfrontowany
z biegunami przeciwieństw, jak mądrość i głupota, bieda i dostatek, miłość i nienawiść itp.,
• że przez całe życie będziesz zagadką dla najbliższych, którzy najpradopodobniej nie będą
akceptować twoich intuicyjnie podejmowanych decyzji.


W twoim życiu chodzi o odzyskanie wolności wewnętrznej, demaskowanie fałszu i zakłamania, wybory pokojowych strategii podczas rozwiązywania konfliktów i o moc dokonań (kiny krzyża powiązań). Dlatego nie pozwól się zastraszyć, ale jednocześnie nie rób rewolucji w domu i w gronie przyjaciół.

W dniu twoich solarnych urodzin przez całe życie pojawiają się tylko cztery znaki Tzolkin: Noc, Gwiazda, Wędrowiec i Zwierciadło. Dzieki temu twoje życie nie będzie monotonne i monotematyczne.

11 stycznia 2010 wchodzisz w energię Czerwonego Samoistnego Wędrowca - jest to jednocześnie kin narodzin Baracka Obamy i kin wejścia Polski do UE. Niebawem (od 11.01.2010) będziesz miał podobną (ale w innej skali) siłę oddziaływania na swoje otoczenie: albo pozytywną, albo negatywną. Wszystko będzie zależeć od twojej wolnej woli.

Co ciekawe, twój rocznik wraz z przebudzonym rocznikiem 90. będzie miał wiele do zrobienia pomiędzy 2010 a 2015 Dreamspell-rokiem. Jedna grupa będzie demontować relikty przeszłości, druga - wprowadzać nowe rozwiązania. Ty jesteś tym, ktory może zburzyć stereotypy (siła 13 - tonu narodzin).


Ps. Każdy z was powinien analogicznie interpretować osobiste, naturalne rytmy życia, biorąc pod uwagę swój kin narodzin.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Czy pamiętacie, jak śledziliśmy rytmy galaktyczne 11.09.2001 r,
kin 251, Chuen 4 - atak na WTC w Nowym Jorku?
I tak, 260 dni później:
29.05.2002 r., Chuen 4 – burmistrz NJ ogłosił koniec porządkowania „strefy zero”.
13.02.2003 r., Chuen 4 – Stany Zjednoczone wystąpiły do ONZ o zgodę na interwencję zbrojną w Iraku itd.

In lak'ech

Piątek, dnia 11 grudnia 2009
Kin 142, Ik 12 - Bialy Krystaliczny Wiatr
Siła ducha i otwartość w wyrażaniu uczuć