Archiwum
SKANDAL - SKANDAL - SKANDAL

[6.11.2008] "SKANDAL" - ZAMACH NA ZIOŁA, WITAMINY, SUPLEMENTY, TERAPIE NATURALNE...


LIST OD BOŻENY
(nadesłano 6.11.2008 r.):

"Pani Hanno, jak skomentować to w świetle wiedzy Majów? Straszak? Czy fakty, które trzeba wziąć pod uwagę?


W nr 11/08 „Nieznanego Świata” można przeczytać wielce niepokojący artykuł na temat najbliższej przyszłości (str. 3 oraz str. 60-63). W wielkim skrócie jego treść:

Od 1 stycznia 2010 r. (to już tylko trochę ponad 1 rok) Unia Europejska zamierza wprowadzić nowe przepisy dotyczące żywności, witamin, suplementów i naturalnych leków.
Podstawowe założenia nowych regulacji prawnych są takie:
Cała żywność, jaką spożywamy, miałaby być napromieniowywana dużymi dawkami radioaktywnego kobaltu 60 lub cezu 137, promieni gamma albo wiązek elektronów o ogromnej prędkości...
Żywność ma być szpikowana tzw. dodatkami chemicznymi i pestycydami – nadal nosząc nazwę ŻYWNOŚCI EKOLOGICZNEJ!!!

Od 1 stycznia 2010 r. nielegalna stałaby się sprzedaż naturalnych witamin, suplementów mineralnych, ziół (Herbapol już zaprzestał sprzedaży ziół sypkich) wraz z bazującymi na nich terapiami.
Wszystkie zwierzęta hodowlane będą musiały obowiązkowo zażywać antybiotyki i hormony wzrostu.
Z upływem czasu także uprawa przydomowa warzyw i owoców ma być objęta ścisłym uregulowaniami i nie będzie możliwa bez specjalnego zezwolenia.

APEL o przyłączenie się do inicjatywy kampanii na rzecz referendum w sprawie naturalnych środków leczniczych znajduje się pod adresem:Aby referendum doszło do skutku, potrzeba MILIONA podpisów.

Komentarz:
Brzmi to nieprawdopodobne. Jeśli jednak weźmie się pod uwagę natrętne reklamy leków w prasie, radio, tv, jak również kampanię na temat rzekomej szkodliwości witamin czy wypowiedzi przeciwników terapii naturalnych albo poszpera się w przepisach unijnych, pełnych odnośników do rozmaitych dyrektyw, konstruowanych w sposób zawiły i niejednoznaczny – to jest to możliwe.
Pamiętam, jak po wybuchu elektrowni atomowej w Czernobylu „szczepiliśmy” jodem dzieci, aby przeciwdziałać napromieniowaniu (m.in. cezem), jak przez dłuższy czas były problemy z mlekiem i jego przetworami z powodu skażenia radioaktywnego. Czy teraz mamy poddać się temu dobrowolnie? Wiedza chroni, niewiedza – niszczy ... Bożena".

..............................................................


W wolnej chwili napiszę na ten temat więcej. Teraz odpowiem w wielkim skrócie.

Z Matką Naturą jeszcze nikt nie wygrał - tego możemy być pewni. Tym jednak razem nie powinniśmy czekać na rozwój wydarzeń, bo teraz my sami - a nie jacyś bogowie-stwórcy - piszemy scenariusz naszej ziemskiej przyszłości. Dlatego tym razem - albo przynajmniej ten jeden raz - powinniśmy wesprzeć Matkę Naturę w sposób świadomy i zorganizowany.
ONA ma czas i swoje zwiotczałe ciało może regenerować nawet przez miliony lat. Natomiast my, ludzie, tyle czasu nie mamy.
Moje dziecko padło ofiarą katastrofy w Czarnobylu. Nikomu nie życzę, aby musiał patrzeć, jak w wielkich cierpieniach odchodzi najbliższa mu osoba i nie mógł nic a nic zrobić.

Dziś sytuacja jest naprawdę poważna. Nie wolno nam liczyć na łaskawość losu, że może się uda i akurat nam nic złego się nie przydarzy.

Kalendarz Majów cały czas nas ostrzegał, a od 2006/7 Dreamspell-roku (Rok Magnetycznego Księżyca) wręcz bije na alarm. Wystarczy spojrzeć na powtarzające się, nieuzdrowione fraktale historii albo prześledzić heksagramy lat: 2006/7, 2007/8, 2008/9 (kliknij "Kalendarz"/Rok...)...

Jak pamiętamy, 8 listopada 2006 r. wystartowała w Polsce kampania informacyjna „Rolnictwo Ekologiczne” finansowana przez Unię Europejską, którego drugą, zacienioną stronę zaczynamy poznawać dzisiaj. To od nas zależy, czy rolnictwem przyszłości będzie "rolnictwo ekologiczne", czy "rolnictwo nekrologiczne".

W artykule "NŚ" czytamy: "Na zalecenie ONZ Kodeks Żywnościowy ma zostać wprowadzony w krajach UE do 31 grudnia 2009 roku".

W świetle artykułu nasuwa się pytanie, czy ONZ - to "Organizacja Narodów Zjednoczonych", czy może "Organizacja Narodów Zniewolonych"? I czy w ogóle jest to organizacja, czy może mózg "trójglowej hydry WHO-FAO-UE" ziejącej śmiercionośnym ogniem?

I ZNÓW ADAM MICKIEWICZ

Ciekawe, co powiedziałby szaman indiański na te słowa naszego wieszcza:

Dzieckiem w kolebce kto łeb urwał Hydrze,
Ten młody zdusi Centaury,
Piekłu ofiarę wydrze,
Do nieba pójdzie po laury.
("Oda do młodości")


Na zakończenie pragnę wyrazić słowa uznania dla redaktora Marka Rymuszko (kin 47 - Manik 8 /Fala Ahau) za poinformowanie opinii publicznej o planach UE, reprezentującej interesy koncernów farmaceutycznych.
Każdy z nas powinien przeczytać artykuły "Skandal" i "Orwell na talerzu" w nr 11/2008 "NŚ".


Czwartek, dnia 6 listopada 2008 r.
Kin 2 - Biały Biegunowy Wiatr
Siła ducha - inspiracja i komunikacja międzyludzka
Fala Smoka - kwestie odżywiania: "jesteś tym, co jesz"
Czerwony Zamek Początku - siła wtajemniczenia w Nowe
Geneza Smoka - umacnianie fizycznych podstaw życia

Nowy obieg TZOLKIN