Aktualności
Warszawa, 21 III 2009

[Sobota, dnia 21 marca 2009]
Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny
Kin 137 - Ziemia 7 /Fala MałpyNaszym gościem był Vishnu (kin 133 – Wędrowiec 3 /Fala Małpy), Hindus; mistrz reiki i wschodnich technik uzdrawiania.
Vishnu, żyjąc w wielu krajach i mając styczność z różnymi tradycjami, kulturami i religiami, stworzył własną metodę uzdrawiania, w której połączył reiki, jogę, ayurvedę, silvę, mantry, medytacje, kolory, kamienie...

Przestrzeń dla spotkania otworzyła Marzena (kin 129, Księżyc 12) dźwiękiem gongu, mis tybetańskich i dzwonków shanti. W powietrzu wyczuwało się lekkość, eteryczność, anielskość. 20-minutowy koncert zapadnie na długo w pamięci słuchaczy.
Piękny wystrój sali – świece w siedmiu kolorach, anioły i płatki róż rozsypane przed gongiem – to także wyraz twórczego ducha Marzeny.

______


Na sali obecna była również Jolanta Janta z Częstochowy, u której Marzena ukończyła szkolenie mis tybetańskich pierwszego stopnia.

Vishnu ujął uczestników swoją wrodzoną charyzmą, wewnętrznym ciepłem i naturalnością. Spotkanie planowane na cztery godziny, przedłużyło się do późnych godzin wieczornych i rozrosło do rangi seminarium. Na zakończenie Vishnu wykonał osobom zainteresowanym bezpłatne zabiegi własną metodą.