Aktualności
Gdynia, 2008

dn. 7.03.2008
[kin 18 - Etznab 5 /Fala Maga]

______

Spotkanie klubowe sympatyków Kalendarza Majów z Trójmiasta zainicjowało uroczyste powitanie Dziewiątego Solarnego Księżyca przy dźwiękach GONGU i MIS TYBETAŃSKICH z udziałem Stanisława Buły (Etznab 4) i Marianny (Chicchan 5). Koncert poprzedziła inwokacja przygotowana przez Stanisława w duchu In Lak’ech. Marianna zaś ułożyła ze świec mandalę „Ying-Yang”, co wprowadziło niepowtarzalny klimat na sali. Wśród gości znalazła się również Hanna Kotwicka.

Małgorzata Piotrowska (Orzeł 5) od ponad roku z wielką determinacją organizuje spotkania klubowe, poświęcając swój wolny czas na rozprzestrzenianie Światła nowej świadomości, emanującej z wiedzy i mądrości starożytnych Majów.

Po wielu miesiącach surfowania Majowie znaleźli wreszcie swoją przystań w Gdyni. Od 4 kwietnia br. spotkania będą odbywały się w pierwszy piątek każdego miesiąca w stałym miejscu.
Adres: "U Alicji Zdrowia Czar – Wszystko dla Zdrowia i Urody" /Dom Towarowy Chylonia, box 50, Gdynia, ul. Gniewska 21. Bliższe informacje pod numerem telefonu 0 608-370-883.

[Niestety, nie dysponujemy zdjęciem Stanisława Buły z koncertu.]

______


______